ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17

موضوع: Laser - CNC - Flatbed

1,431
    مدیر کل سایت

ابتدا بهت پیشنهاد میکنم کاری به کارش نداشته باشی، فقط دستگاهت رو بهم میریزی
    مادر برد ورژن 1.1 شرکت یومینگ سر شار از اشکال هست به حدی که خود شرکت هم بیخیالش شده و سری جدید مادر برد تولید کرده و روی دستگاه های جدیدش قرار می ده.

آپدیتها توی سایت یومینگ لینکش هست ولی برای آپدیت باید از کابل مخصوص این کار استفاده کنی که مستقیم به مادربردت وصل میشه با پورت یو اس پی کار نمی کنه. (حداقل من که نتونستم)

نماینده ایران یومینگ شرکت پرسناژ هست که ....

اگر می خوای امکانات کنترلی لیزرت بیشتر بشه، پیشنهادم اینه که کلا بیخیال کنترلر یومینگ بشی و کنترلر جدید نصب کنی.

شرکت یومینگ تنها شرکتی است که از مادر برد اختصاصی خودش استفاده میکنه که این قضیه باعث کلی از مشکلاته خیلی از شرکتهای بزرگ تولید لیزر غیر چینی هم از کنترلر اختصاصی استفاده نمی کنند.
    در مجالی که برایم باقیست، باز هم همراه شما مدرسه ای می سازم

که در آن همواره اول صبح به زبانی ساده، مهر تدریس کنند و بگویند خدا، خالق زیبایی و سراینده عشق، آفریننده ماست.
    16
    برای ما عزیزه

ممنون از پاسختون.. .
    من کارم روی فایلهای پیکسلی هست ! و با کوچکترین ارتقاع یا آپیدیت نرم افزاری برای دستگاه یومینگ متوجه بهبود کیفیت میشم!
    از طرفی نرم افزار SmartCarve یومینگ هم داره روز به روز بهتر میشه !
    برای همین تلاش میکردم که بروزش کنم تا با نرم افزارش همخونی بهتری داشته باشه!
    هر چند روی اونم دانگل گذاشتن و برای ما غیر قابل استفاده شده.

در کل حق با شماست.
    16
    برای ما عزیزه

راستی ! چطور میتونم عمق نفوذ و دقت دستگاه یومینگ رو افزایش بدم!
    با تعویض لنز و .. . بهتر میشه! یا کلا بیخیال دستگاه های یومینگ بشم.ارزش ارتقاع ندارن؟

ممنون.. .
    1,431
    مدیر کل سایت

دستگاه یومینگ کلاً دستگاه دقیقی نیست ولی فوق العاده با استقامت است و برای کارکرد زمان بالا مناسب است.
    متأسفانه نرم افزار جدید
    SmartCarve با مادربردهای ورژن 1.1 سازگاری ندارد.
    به نظر اینجانب توی دستگاه یومینگ دنبال کیفیت حک بیتمپ نگرد(حداقل بنده چیز دلچسبی ندیدم)

اگر می خوای دستگاه با کیفیت پیدا کنی دستگاهی رو پیدا کن که حداقل از های ولتاژ و تیوب RECI استفاده کنه همینطور کنترلرش از نوع کنترلر سی ان سی باشه.

پیشنهاد می کنم یه سر بری پامنار تهران و دستگاه های مختلف رو ببینی، البته یکم مشکله چون معمولا توی ایران هر کی که یه دستگاه لیزر داره احساس میکنه که دستگاهش خدای لیزر هست و متأسفانه اطلاعات درست نمی دن، البته همشون اینطور نیستن.

یه راه دیگه هم اینه که به شرکتهای فروشنده مراجعه کنی و درخواست تست دستگاهشون رو بدی و دستگاه رو چک کنی اگر کارشون درست باشه باید قبول کنند.

در کل دستگاه های چینی کیفیت آنچنانی ندارند ولی با توجه به سطح قیمتی متأسفانه بهترین گزینه برای ما ایرانی هاست.

در مجالی که برایم باقیست، باز هم همراه شما مدرسه ای می سازم

که در آن همواره اول صبح به زبانی ساده، مهر تدریس کنند و بگویند خدا، خالق زیبایی و سراینده عشق، آفریننده ماست.
    0
    همراه

سلام خسته نباشید من دستگاه لیزر دارم می خواستم بدونم چطور می تونم وکتور های رنگی که گذاشتید رو آماده سازی کنم برای حک؟وچطور می تونم یک وکتور رو برای برش آماده کنم آیا اصلا می شه؟سوال دیگه اینه که من بیشتر با اتوکد کار کردم چطور می تونم فایل کورل و فتو شاپ رو برای برش خروجی بگیرم؟سابق بر این فقط برای حک از این نرم افزار ها استفاده کردم
    ممنون
    0
    همراه

و در ضمن برای بالا بردن کیفیت حک چه پیشنهاداتی دارید؟
    تیوب من recci Z2 هست و متاسفانه احساس می کنم خوب نمی تونه جدیدا هک بزنه تنظیمات پیشنهادی شما برای هک روی پلکسی و ام دی اف چی هست؟
    1
    همراه

سلام نظر دارم فلت بد بخرم برای چاب روی ام دی اف وسنگ ولی چاب برجسته باشد یه مدل اپسون هست که کارگیرش کوچیکه (عرض45سانت)
    یه مدلهایی هست ساخت داخل میشه اطلاعات بدهید کدوم بهتره؟ بعد من رنگ طلایی هم میخواهم داشته باشد
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17

کلمات کلیدی این موضوع