ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    0
    همراه

پیش فرض انتقاد به فرم ثبت نام

با سلام و خسته نباشید فراوان بخاطر این سایت زیبا و بسیار مفید واقعا ممنون و متشکرم .
    واما انتقاد ...جسارتا ببخشید داخل فرم ثبت نام گزینه ای هست بنام معرف . و تا نام شخصی ک از اعضای سایت نباشه وارد نشه پیغام خطا ظاهر میشه و نمیشه ازش رد شد.
    من بار اول همینطوری اتفاقی و بخاطر اینکه در پی جستجوی گوگل اومدم این سایت نوشتم معرف، خدا.
    بعد ک پیغام طاهر شد که اسم معرف جزو اعضا نیست متوجه شدم ک نمیشه ازش براحتی رد شد و چندتا اسم زدم تا اینکه بلاخره قبول کرد. راستش بعد چندبار فرم پرکردن و مواجه شدن با پیغام خطا نزدیک بود منصرف بشم و بگذرم از سایت. که حسارتا این میتونه یک ضعف باشه و البته بخاطر مطالب خوبتون دلم نیومد و باز حدس زدم شاید بین اعضا کسی به اسم رضا پیدا بشه و خوشبختانه قبول کرد و اکی شد.

و مورد دوم اینکه با وارد شدن همون بدو ورود پیغامی ظاهر شد(تقریبا بااین مضمون) شما پستی تاکنون نداشته اید و درصورت نگذاشتن پست حذف میشوید.
    عذر خواهم فقط در حد پیشنهاد عرض میکنم ک بهتره حداقل یک محدود زمانی برای افراد تازه وارد در نظر گرفته بشه و بعد همچین هشداری ظاهر بشه.

درنهایت بسیار خوشحالم ک خیلی اتفاقی از سایتی به این خوبی با مطالبی همردیف نیازم مواجه شدم و بسیار سپاسگزارم از زحمات بیدریغ و بدون چشم داشت تون.
    مشتکرم ممنون.
    رایا آشوری
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

کلمات کلیدی این موضوع