صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 32

موضوع: واردات ادوات مختلف با کمترین هزینه ممکن

مدیر کل سایت

[ ]
    میزان امتیاز
    10
    Array

پیش فرض کاتالوگ

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanaliabadian نمایش پست ها
    ﻣﻴﺨﻮﺍﺳﺘﻢ ﭘﻴﺸﻨﻬﺎﺩ ﺑﺪﻡ ﺍﮔﻪ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﮐﻮﭼﮑﯽ ﺍﺯ ﺩﺳﺘﮕﺎﻫﻬﺎﯼ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻭ ﺗﺠﻬﻴﺰﺍﺕ ﻣﻮﺭﺩ ﻧﻈﺮ ﺭﺍ ﺑﺼﻮﺭﺕ ﮐﺎﺗﺎﻟﻮﮒ ﺍﺭﺍﻳﻪ ﻧﻤﺎﻳﻴﺪ(ﺑﺼﻮﺭﺕ ﻧﺎﻣﻪ ﺍﻟﮑﺘﺮﻭﻧﻴﮏ)
    درود به خدمت دوست گرامی ام
    بله حتما این کار انجام خواهد شد، یکی از دلایل سفر قریب الوقوع ما نیز همین است.
    به امید خدا تا قبل از پایان سال جاری کاتلوگ کاملی (حدود یکصد صفحه) هم به صورت چاپی و هم به صورت الکترونیکی آماده خواهد شد.

علاوه بر کاتالوگ سی دی مالتی مدیابه همراه انواع فیلم های کار کرد دستگاه ها نیز فراهم خواهد شد.

از نظر گرامیتون هم صمیمانه قدر دانی می کنم. منتظر نظرات بعدی شما هم هستم.
    در مجالی که برایم باقیست، باز هم همراه شما مدرسه ای می سازم

که در آن همواره اول صبح به زبانی ساده، مهر تدریس کنند و بگویند خدا، خالق زیبایی و سراینده عشق، آفریننده ماست.

همراه
    [ ]
    میزان امتیاز
    0
    Array

با سلام،
    اگر قطعات يا كنترولي خاص بخواهيم آيا امكان تهيه اش براي شما مقدور هست يا نه.

مدیر کل سایت

[ ]
    میزان امتیاز
    10
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط jamal نمایش پست ها
    با سلام،
    اگر قطعات يا كنترولي خاص بخواهيم آيا امكان تهيه اش براي شما مقدور هست يا نه.
    نمی دانم اطلاع دارید یا خیر ما در هر سال فقط یک یا نهایتاً دو بار واردات داریم. و گارانتی قطعات از طرف و به هزینه شرکت سازنده از طریق پست دی اچ ال ارسال می گردد و قطعات تعویضی در پارت بعد به صورت یکجا عودت داده می شود.

حال اینکه چنانچه شما قطعه خاصی را مد نظر دارید و اگر به حد قابل قبولی باشد عنوان نمایید بررسی می کنم و خدمتتون اطلاع می دهم.

که در آن همواره اول صبح به زبانی ساده، مهر تدریس کنند و بگویند خدا، خالق زیبایی و سراینده عشق، آفریننده ماست.

همراه
    [ ]
    میزان امتیاز
    0
    Array

با سلام و تشکر بابت سایت فوق العاده شما
    نمیدونم جای این حرف اینجاست یا باید جای دیگه بنویسم . واسه همین پیشاپیش عذر خواهی میکنم
    من حدود 1.5 سال پیش از یک شرکت چینی دو ست واتر جت خریدم هر روز بهانه می اوردن و 1 ماه تحویل شد 3 ماه بعد 6 ماه و بالاخره 1.5سال طول کشید و بعدش بهانه های بیخود دوباره گرفتند و ...
    خلاصه دیگه یک ماهیم هست که جواب هم نمیدن ... الان اسمشونو سرچ کردم دیدم بله .. یک نفر استرالیایی هم 4 سال قبل از من همین کارو باهاش کردند و اومده بود هشدار داده بود نخرید از این شرکت چیزی که کلاهبردارن . اما افسوس که اگه من سرچ کرده بودم خوب حتما این پست این اقای استرالیایی رو دیده بودم چون من 2009 پولو دادم و اون اقا 2004 پست داده بود ...
    خلاصه 50,000 دلار پول من را خوردند .
    میخواستم بدونم الان به نظر شما من چکار میتونم بکنم
    اونها به من عکس دادند و با وبکم ارتباط داشتیم ..
    باید به کنسول چین برم ؟ باید برم دادسرا شکایت کنم ؟ باید برم چین ؟
    واقعا دیگه از جونم گذشتم چون همه زندگیم همین بود هر کاری لازم باشه میکنم

مدیر کل سایت

[ ]
    میزان امتیاز
    10
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط feal نمایش پست ها
    با سلام و تشکر بابت سایت فوق العاده شما
    نمیدونم جای این حرف اینجاست یا باید جای دیگه بنویسم . واسه همین پیشاپیش عذر خواهی میکنم
    من حدود 1.5 سال پیش از یک شرکت چینی دو ست واتر جت خریدم هر روز بهانه می اوردن و 1 ماه تحویل شد 3 ماه بعد 6 ماه و بالاخره 1.5سال طول کشید و بعدش بهانه های بیخود دوباره گرفتند و ...
    خلاصه دیگه یک ماهیم هست که جواب هم نمیدن ... الان اسمشونو سرچ کردم دیدم بله .. یک نفر استرالیایی هم 4 سال قبل از من همین کارو باهاش کردند و اومده بود هشدار داده بود نخرید از این شرکت چیزی که کلاهبردارن . اما افسوس که اگه من سرچ کرده بودم خوب حتما این پست این اقای استرالیایی رو دیده بودم چون من 2009 پولو دادم و اون اقا 2004 پست داده بود ...
    خلاصه 50,000 دلار پول من را خوردند .
    میخواستم بدونم الان به نظر شما من چکار میتونم بکنم
    اونها به من عکس دادند و با وبکم ارتباط داشتیم ..
    باید به کنسول چین برم ؟ باید برم دادسرا شکایت کنم ؟ باید برم چین ؟
    واقعا دیگه از جونم گذشتم چون همه زندگیم همین بود هر کاری لازم باشه میکنم
    دوست عزیز متأسفانه از این دست مشکلات کم نیستند و هموطنان ما بعضاً گرفتار این ماجرا هستند، ای کاش قبل از اقدام به خرید با ما مشورت کرده بودید. اولا برای دوستان دیگر که قصد خرید مستقیم از شرکتهای برون مرزی را دارند چند نکته رو ذکر می کنم:

1- بعد از تکمیل نمودن اطلاعات در مورد قطعات دستگاه برای اطلاع از صحت عملکرد طرف خارجی که برای ما ایرانیها اغلب کشورهای شرقی هستند به سایت های B2B مراجعه کنید مثل http://www.alibaba.com و یا http://www.tradekey.com/ و در مورد شرکت مورد نظرتان تحقیق کنید و از آن شرکت آدرس Trust page را بخواهید. صفحه را مطالعه نمایید این صفحه در دوسایت فوق تا 50% قابل اطمینان هستند.
    اگر شکایتی از فروشنده ای شده باشد این سایتها به خاطر جلب اعتماد خودشان حتماً عنوان می نمایند.

2- توجه داشته باشید که نزدیک به 80 درصد از شرکتهای چینی که در سایتهای فوق ملاحظه می نمایید به عنوان دلال عمل می نمایند و خودشان تولید کننده واقعی نیستند. این دیگر به شما بستگی دارد که چگونه بتوانید از شیوه گفتار فروشنده متوجه این مطلب شوید. معمولا دلال ها قابل اعتماد نیسند.

3- اگر بار اولیست که از کشور چین خرید می نمایید حتماً قبل از خرید یک سفر به کشور چین داشته باشید و آن کارخانه را ببینید و یک فرد کاملا مطمئن و مسلط به زبان انگلیسی را به همراه داشته باشید.

4- تصور نکنید این فقط شما هستید که توانسته اید این شرکت را در چین پیدا کنید، اگر این شرکت واقعا شرکت معتبری باشد، باید قبلا با یکی دیگر از هموطنان ما کارکرده باشد. پس شماره تماس مشتری قبلیشان را از آنها بخواهید. اگر به هر دلیلی از دادن شماره سر باز زدند، شرکت که قحط نیست یکی دیگه.

5- یک فرد مطمئن را در چین رو پیدا کنید ترجیحاً ایرانی آشنا (این روزا از هر شهری در ایران حداقل یکی دو نفر در چین کار می کنند، سعی کنید آنها رو پیدا کنید) و مقیم چین را پیدا کنید که دستگاه شما را Follow کند تا به ایران برسد.

همه این حرفها رو گفتم ولی توجه داشته باشید که اگر فقط یکی دو دستگاه نیاز دارید، ترجیحاً از فروشنده های ایرانی تهیه کنید (با اینکه برخی از فروشنده ها واقعا بی انصاف هستند.)

و اما شما دوست عزیز با من تماس بگیرید ببینم چکار می تونم براتون بکنم 731 99 88 0912

همراه
    [ ]
    میزان امتیاز
    0
    Array

پیش فرض درخواست راهنمایی

با سلام خدمت مدیر محترم

از زحمات شما در تشکیل این سایت کمال تشکر رو دارم. براتون توفیق روز افزون آرزومندم.

من تازه امشب با سایت شما آشنا شدم؛ البته قبلا با زون دات کام آَشنا بودم... لذا با توجه به اینکه قول مساعد به دوستمون که خرید چند سال پیش داشت دادید، امیدوارم بتونین به من هم کمک بکنین.

حقیقتش من از هشتاد و هفت قصد خرید سی.ان.سی رو داشتم و با نرم افزار و سخت افزارش توی جاهای مختلف کار کردم و تجربه ای نچندان زیاد دارم. بنابر این اقدام کردم. بعد از چند ماه بررسی به یه شرکت امید بستم و پیشفاکتوری ازشون گرفتم که ضمیمه پیام کردم.

حالا از شما خواهش میکنم یه بررسی فنی انجام بدین و لطفا یه مقایسه با موردی که بنظرتون بهتر هست انجام بدین. بعد از اون اگه قصد نهایی کردن خرید رو داشته باشم میخوام پیشنهاد های شما رو در خصوص صفر تا صدش داشته باشم.

با توجه به محتویات و بخش های مختلف سایت که واقعا قابل و ارزنده هست، امیدوارم جواب کامل و فنی ازتون داشته باشم تا توی این خرید جلوی هر مشکلی رو بتونیم بگیریم.

ضمنا اشاره کنم که در خرید بسیار عجله دارم و مبلغ رو هم آماده کردم. لذا خواهش میکنم در اولین فرصت جواب بدین.

با کمال احترام

احسان
    فايل هاي پيوست شده
    ویرایش توسط ehsanshok : 2012/12/21 در ساعت 23:38

مدیر کل سایت

[ ]
    میزان امتیاز
    10
    Array

قبل از توضیح خدمتتون عارضم که تقریباً از یک سال پیش و با مشاهده مشکلات مختلف شرکتهای چینی اصلا توصیه نمی کنم که این دستگاه ها خریداری شوند و توصیه اکید بنده بر این است که سعی نمایید با سازندگان ایرانی صحبت نمایید و دستگاه ها را اینگونه تهیه نمایید. (چنانچه مایل باشید می توانم شما را به چند نفر از دوستان که در این زمینه فعالیت می نمایند معرفی نمایم.)

Invoice ارسالی شما از چند لحاظ مشکل دارد که به ترتیب خدمتتون عرض می کنم.
    1- مشخصات دستگاه به صورت کامل ذکر نگردیده است.
    به عنوان مثال:
    - نوع وکیوم مشخص نگردیده (آبی یا روغنی)
    - کیلیو وات و مدل اینورتر مشخص نگردیده
    - تعداد ناحیه های مکنده مشخص نگردیده
    - قدرت و مدل داست کالکتور مشخص نگردیده
    - ملحقات تابلو برق به چه صورتی است؟
    - در رابطه با خدمات پس از فروش و استانداردهای مورد نیاز شما جهت ترخیص کالا اطلاعاتی ذکر نگردیده است.

2- سیستم حرکتی به صورت دنده شانه ای است که این سیستم تقریباً منسوخ است و در سی ان سی های جدید از بال اسکرو استفاده می گردد.(هزینه بال اسکرو بیشتر است ولی دقت و کیفیت بالاتر را داراست و همچنین مشکلات کمتری را حین انجام کار با دستگاه به وجود خواهد آورد.)

3- عهده دار بیمه حمل و نقل کدام شرکت است و این شرکت در کدام کشور واقع است. چنانچه دستگاه شما دچار مشکلی باشد چکونه می توانید حقوق خود را احیا نمایید (این مطالب باید روشن باشد.)

4- قیمت فاکتور یک مقدار اغوا کننده است، به فرض اینکه دستگاه بدون هیچ مشکلی به گمرک بندر عباس برسد و همینطور شما هم بتوانید به راحتی از گمرک آنرا خارج نمایید هزینه های دیگری نیز متحمل خواهید شد مثل:

- اگر می خواهید از شرکت های چینی خرید نمایید حتما باید به این کشور سفر کنید و با شرکت ملاقات داشته باشید، از صحت ادعا های آنها مطمئن گردید و همچنین حتماً قرارداد عقد نمایید. در این باره هزینه سفر، اسکان، مترجم و ... را درنظر بگیرید.
    - هزینه گمرک، ترخیص کاری و حق العمل کاری و ...
    - هزینه انتقال از بندر عباس تا محل شما که کرج می باشد.
    - به فرض اینکه دستگاه شما سالم و بدون هر گونه مشکلی به دست شما برسد، هزینه نصب این دستگاه به عهده شماست علاوه بر هزینه نصب شما دچار مشکلاتی از قبیل پیدا نمودن فردی مجرب برای نصب آن خواهید بود.
    و ...

5- سرو موتور یاسکاوا برند بسیار معتبری است البته در فاکتور شما کشور سازنده آن معرفی نگردیده است "ژاپنی است یا چینی" ولی در ایران ساپورت مناسبی ندارد. (یعنی خدمات پس از فروش ندارد.)

6- از همه این مسایل گذشته مهمترین قسمت یعنی خدمات پس از فروش و گارانتی مناسبی را نخواهید داشت (شرکت های چینی تا آنجا که اینجانب تجربه نموده ام بسیار ضعیف عمل می نمایند.)

درضمن با توجه به تجربه بنده شرکتهای معتبر سی ان سی ساز بیشتر در شهر ووآن (Wuhan) چین قرار دارند نه جینان(JINAN)

لینک زیر نیز می تواند برای شما مفید باشد:
    http://forum.cnczone.ir/showthread.p...B4%DB%8C%D8%AF

همراه
    [ ]
    میزان امتیاز
    0
    Array

ضمن تجدید احترام
    معمولا در پروفورما جزئیات دستگاه های یک ماشین بطور فنی مشخص نمیشن که این در ارتباطات من با چند شرکت مساوی بوده. در حقیقت جزئیات دقیقترش رو بصورت مذاکره ای درخواست کردم.
    منسوخ شدن دنده شانه ای جای تامل دارد. چون اکثر شرکت های داخلی نیز از همین سیستم در اکثر دستگاه ها استفاده میکنند. قاعدتا بال اسکرو ارجعیت دارد.
    اما در خصوص هزینه های گمرکی و حمل و نقل و راه اندازی بنظر نباید بیشتر از پنج میلیون تومان بشوند. لذا باتوجه به تولیدات داخلی با تفاوت قیمت بیشتر در مقام مقایسه برتری خواهد داشت.
    قاعدتا پرداخت مبلغ بیشتر در ازای جنس بهتر انتظار طول عمر بیشتر را در پی خواهد داشت. لذا وجود موتور یاسکاوا نمیتواند نقطه ضعفی باشد.
    همچنین با انتخاب اقلام معروف و شناخته شده میتوان از خرابی احتمالی تا حد معقولی جلوگیری کرد که لزوم خدمات پس از فروش را کمرنگ خواهد کرد.
    اما در خصوص اعتبار شرکت سازنده و احتمال کلاهبرداری، کاملا حق با شماس و قاعدتا باید برای خریداول، در محل ساخت حضور داشت و از نزدیک معامله را انجام داد. و این یعنی حدود پنج میلیون تومان هزینه بیشتر
    در خصوص شهر ووآن من اطلاع زیادی ندارم. اما با بررسی که در سایت علی بابا انجام دادم اکثر تولید سی.ان.سی. چوب در شهر جینان انجام می شود.
    http://www.alibaba.com/products/F0/c...28--IN7/3.html
    ضمن تشکر فرآوان از اطلاعات خوب شما. بابت وقتی که گذاشتید بسیار ارزش قائل هستم.

مدیر کل سایت

[ ]
    میزان امتیاز
    10
    Array

Talking واردات از چین

دوست عزیز

در رابطه با پرفورما اینویس:
    درست است که در پروفرما توضیحات به صورت کلی است ولی به صورت کامل ذکر می گردد.
    لازم است که دو نمونه از پروفرم دریافتی شرکت ما را در اینجا قرار دهم تا مشاهده فرمایید.

http://cnczone.ir/forum/uploaded/PI%...C%20Router.pdf

http://cnczone.ir/forum/uploaded/CNC...02012-6-30.pdf

البته شیوه عملکرد ها متفاوت است و حتماً شما به صحبت شفاهی با دوستان چینی به حد کفایت اطمینان دارید.

ضمناً شما در پست قبلتر عنوان نموده بودید که:

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanshok نمایش پست ها

از شما خواهش میکنم یه بررسی فنی انجام بدین و لطفا یه مقایسه با موردی که بنظرتون بهتر هست انجام بدین. بعد از اون اگه قصد نهایی کردن خرید رو داشته باشم میخوام پیشنهاد های شما رو در خصوص صفر تا صدش داشته باشم.
    من هم با توجه به درخواست شما موارد مختلفی را که به ذهنم می رسید عنوان نمودم.

در رابطه نوع سیستم حرکتی
    کاملا با شما موافقم. البته این دیگه نظر شخصی نیست هر کسی که مدتی با سی ان سی کار کرده باشد بر این نظر مهر تأیید خواهد زد.

در رابطه با هزینه های ترخیص کالا
    خواهشمندم بر اساس حدسیات میزان هزینه ترخیص کالا را تعیین نکنید چون احتمالاً به مشکل بر خواهید خورد. جهت اطلاعات بیشتر مراجعه گردد به سایت سازمان توسعه تجارت که لینک آن را در زیر قرار دادم:
    http://fa.tpo.ir/documents/document/...63/portal.aspx
    ویا با یکی از مشاوران ترخیص کالا به صلاح دید خود مشورت نمایید.

در رابطه با موتور یاسکاوا:
    بله تا زمانی که سالم است هیچ مشکلی به وجود نمی آید در هر صورت هر چیزی که ساخته می شود روزی نیاز به سرویس پیدا می نماید، اون موقع است که پشتیبانی رنگ جدی تری را به خود می گیرد.

در نظر بگیرید روزی را که دستگاه را استارت می کنید که سفارش مشتری را انجام دهید و می بینید که دستگاه مشکل دارد، چه مشکلاتی را پیدا خواهید کرد وقتی که قطعه معیوب را نمی توانید تعمیر یا جایگزین نمایید.

.
    همین امروز از کارخانه ماشین سازی رضا با من تماس گرفته شد و اعلام نمودند که موتور سرو پاناسونیک دستگاه برش پلسمایشان سوخته و می خواهند تعویض نمایند، من هم هرچه تلاش نمودم نمونه این سروو را نتوانستم پیدا کنم.

کد HTML:
    این پست سبب خیری هم شد دوستان عزیز فعال در زمینه قطعات چنانچه کسی می  تواند موتور با مشخصات زیر را پیدا نماید لطفاً با من تماس بگیرد:
    Brand: Panasonic
    Type: AC Servo Motor
    S/N: MHMD082P1U 
    Drive: Panasonic MCDDT3520
    در رابطه با خدمات پس از فروش:
    با عرض پوزش، از نظر بنده خدمات پس از فروش اخص گارانتی دستگاه هیچ وقت کم رنگ نبوده و نیست.
    در این رابطه می توانم عنوان کنم که تقریباً هر ماه حداقل یکی از کاربران با بنده تماس می گیرند و مشکلشان را عنوان می نمایند که معمولاً راه به جایی نمی برند جز اینکه چند قطعه را توام با هم عوض نمایند که الزاما همه آنها معیوب نیستند.

در رابطه با خرید از کشور چین:
    اگر باز هم پس از تمامی این صحبتها مایل به خرید از این کشور می باشید، حتماً به این کشور سفر نمایید و قرارداد حضوری منعقد نمایید.
    در این رابطه به شما پیشنهاد می کنم مطالب همین تاپیک را از اول تا انتها مطالعه فرمایید.

در رابطه با جینان و ووآن و علی بابا:

خدمتتون عارضم که 80 درصد از شرکتهایی که شما در سایت Alibaba, Trading key, Madi in china و کلیه سایتهای B2B دیگر مشاهده می نمایید، Dealer هستند یعنی همان دلال و خودشان تولید کننده نمی باشند.
    خطرات خرید از دلالان را هم خودتان بهتر از هر کسی می دانید، چه برسد به آنکه دلال چینی باشد.
    برای همین است که می گویم حتما از محیط کارخانه سازنده دیدن فرمایید.

بارها گفتم یک بار دیگه هم میگم:

اگر فقط یک دستگاه می خواهید برای استفاده شخصی

• اول سازنده ایرانی
    • دوم وارد کننده معتبر
    • سوم اقدام به واردات شخصی

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه از سخنم پندگیر و خواه ملال

امیدوارم در هر صورت و با هر تصمیمی موفق و شاد کام باشید اگر در نوشتارم تنگویی شد به بزرگواریتان معاف فرمایید.

همراه
    [ ]
    میزان امتیاز
    0
    Array

سلام مجدد.
    تشکر فرآوان بابت راهنمایی های دقیق و عالی شما.
    امیدوارم از تبادل اطلاعات به سمت اهداف والایی حرکت بکنیم و مسلما دلخوری پیش نیاد.

پروفورمای اولی که محبت کردید نیز چندان به تفکیک قدرت و مارک و کشور سازنده در تمام قطعات نپرداخته. مثلا در خصوص استراکچر ننوشته که از چه ضخامت و قطری استفاده شده. در خصوص ریل ها نیز اندازه (سایز)ی دیده نمی شود. توان سروو موتور مشخص نیست.مدل و مارک DSP مشخص نیست. مارک اینورتر مشخص نشده. مدل و مارک و قدرت پمپ وکیوم مشخص نیست. نوع سیستم روغنکاری که دستی است یا اتوماتیک مشخص نیست.
    مورد دوم هم که کلا پروفورم نیست.
    لذا بازهم تاکید میکنم اجزا بطور دقیق در پروفروما ثبت نمیشوند. بنابر این شما هم تا حدودی به گفته گو اعتماد کردید.

من هم تایید کردم که استفاده از بال اسکرو خیلی بهتر خواهد بود. ولی در اکثر موارد برای اندازه های بزرگ، دستگاه ها بصورت رک اند پینیون تولید میشوند که شامل حال داخلی و خارجی نیز هست.

خیلی خیلی ممنونم که سایت سازمان توسعه تجارت رو محبت کردید. مجددا به همین نتیجه رسیدم که هزینه ترخیص و ارزش افزوده جمعا به 8% میرسند که در تصویر پیوست مشخص هست. البته بنظر بنده....اما هزینه های جانبی خواهد داشت از جمله کارت بازرگانی موقت، هزینه جابجایی، انبار، بازرسی و .... که با حساب سر انگشتی باید کمتر از 5 میلیون تومان بشوند.
    ممنون میشم اگه تجربه خودتون رو در اختیار من بزارید.

در خصوص اجناس بهتر و طول عمر آنها: اگر بطور مثال قرار باشد که مدل دلتا بعد از یک سال خراب شود و مدل یاسکاوا بطور میانگین دو برابر آن طول عمر داشته باشد.. اختلاف قیمت گارانتی چندین میلیونی شرکت های داخلی نسبت به مورد مشابه چینی میتواند هزینه خرید مجدد موتور یا درایور را تامین کند. زیرا از مدت گارانتی خارج خواهد بود. در ضمن یکی از ساده ترین راه حل ها تهیه قطعات اضافی هنگام خرید می باشد. بطور مثال از سروو موتور ها که مشابه هم هستند یک ست و از درایور ها هم یک ست اضافی درخواست میکنیم که از چین ارسال شود.
    نظر شما چیست؟

طبق فرمایش حضرت عالی دوستانی که با شما در تماس هستند هر ماه بنوبت مشکلی برای دستگاهشان پیش می آید که نشان بر کم کیفیت بودن یا عدم استفاده صحیح از دستگاه هست. شما هم راه حلی جز تعویض پیدا نمیکنید. اینها تاکید بر خرید قطعات بهتر بجای موجود بازار هست. مگر اینکه من بد متوجه منظور شما شده باشم.

اگر تصمیم به خرید از چین شد حتما از فرمایش حضرت عالی پیروی کرده و حضوری اقدام میکنم. بسیار ممنون از تذکر بجای شما.

منظور از لینک این بود که تعداد زیادی (حالا دلال یا تولید کننده) در شهر جینان وجود دارند و به نسبت تعداد محدودی از شهر ووآن مشاهده کردم. باز جسارت بنده را ببخشید.

مشکل اصلی سازنده های داخلی این هست که اقلب به تعداد محدود تولید دارند و بطور مثال نمیتوانند سری سازی از مدل 1325 انجام دهند. لذا مجبور به تهیه اجناس و گرفتن خدمات از بازار داخلی و دلالان هستند. در ادامه قیمت تمام شده برای خودشان بسیار بالاتر از معمول دنیا شده و این هزینه به گردن مصرف کننده می افتد. در ضمن اعتبار و سابقه شرکت های تولید کننده داخلی نیز محدودتر از مشابه چینی هست. جسارتا با تمام احترام و محبتی که به کشور و هم میهنانم دارم بعنوان مصرف کننده جنس چینی با کیفیت عالی را ترجیح می دهم.

قاعدتا هر کاری از جایی شروع می شود. مهم هدف مجموعه و برنامه بلند مدت آن هست. بطور مثال بنده قصد خرید یک دستگاه برای تکمیل مجموعه تولید خود دارم. حال ممکن است نیاز به فعالیت دستگاه به حدی برسد که در آینده به فکر تهیه تعداد بیشتری بی افتم. کما اینکه تا به حال خدمات مذکور را از کارگاه های مجاور میگرفتم و با توسعه فعالیت نیاز به دستگاه اول پیش آمده.لذا بهتر می بینم که راه سخت تهیه دستگاه به دست خودم را امتحان کنم.

همچنان منتظر راهنمایی های استادانه شما هستم.

با آرزوی سال پر برکتی که از چند روز دیگر شروع میکنیم.
    کریسمس مبارک.
    ویرایش توسط ehsanshok : 2012/12/26 در ساعت 13:25 دلیل: تایپ ناموزون

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع