صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 32 از 32

موضوع: واردات ادوات مختلف با کمترین هزینه ممکن

مدیر کل سایت

[ ]
    میزان امتیاز
    10
    Array

Red face

فکر می کنم این تاپیک کم کم داره تبدیل می شه به مرجع خرید از چین.

در هر صورت بنده هدفم از ادامه این نوشتار صرفاً موفقیت شما و دوستانی مثل شما است که فکر تهیه دستگاه را دارند.
    امیدوارم مفید واقع گردد.

در رابطه با پروفورمها

من از دو شرکت مذکور خریدی انجام ندادم پس از سفر و طبق تحقیق حضوری از شرکت مورنتک خرید شد. در کل پروفورم فیلد های مشخصی ندارد و شرکتهای مختلف به صورت سلیقه ای آن را ارائه می نمایند. شروع این بحث هم از آنجا بود که منبع بررسی من، پروفورمی بود که شما ارائه نموده بودید و بنده هم با توجه به منبع نظرم را اعلام نمودم.

در رابطه با دستگاه های بزرگ:

شرکتهای مختلف از تکنیک های مختلفی برای ساخت دستگاه ها استفاده می نمایند. راک اند پينيون هم یک تکنیک است.
    "
    ساده ترین سيستم حرکت مكانيكي سی ان سی دنده شانه اي و پينيون است. پينيون حركت دوراني دارد و دنده شانه اي حركت خطي انجام مي دهد. (فقط جهت اطلاع بیشتر عزیزانی که با این واژه آشنا نیستند.)"

تکنیک استفاده از بال اسکرو در دستگاه های سایز بزرگ مقداری متفاوت است. که از حوصله این متن خارج است. اگر مایل بودید مبحثی جداگانه در این رابطه بارگذاری خواهیم کرد.

البته در نظر داشته باشید که لنیر دستگاه فشار اصلی وارد بر محورها را تحمل می نماید نه بالسکرو

در رابطه با هزینه گمرک:

ترجیح می دهم در این رابطه نظری ارائه ندهم چون هر سال تعرفه جدیدی برای هر کالا در نظر گرفته می شود ولی در آخرین پارت واردات ما هزینه دستگاه های براده بردار 4% و هزینه دستگاه های برش کار یا سوراخ زن 40% بود، بهتر است با یکی از مشاورین ترخیص کالا در این رابطه تماس بگیرید.

در رابطه با خدمات پس از فروش:

همچنان نظرم بر قوت خود باقی است.
    خدمات پس از فروش واقعی شرط اول خرید هر کالاست.

در رابطه با تماس دوستان دارنده دستگاه:

تمامی دوستانی که با دستگاهشان دچار مشکل شده اند از خرید دستگاه های چینی رنج می بردند و بنده حتی یک تماس در رابطه با دستگاه های ایرانی یا کشورهای دیگر نداشتم.
    این یک واقعیت تلخ است که ایران تبدیل شده به بزرگ بازار کشور چین و سیل واردات محصولات این کشور حلقه داریست بر گردن تولید کننده داخلی و در نهایت مصرف کننده

در رابطه با جینان و ووآن که خودم شروع کننده بحثش بودم:

خیلی فرقی نمی کند هر دوشون توی چین هستند و آدامای هر دو شهر هم چینی هستند. (از بحث اصلی خارج نشیم بهتره، شما ببخشید.)

در رابطه با سازنده ایرانی:

آخه اون فلک زده سازنده ایرانی، باید از یکجا شروع کنه که کشور هم به سمت تولیدات صنعتی پیش بره. (با آوای غم انگیز ناک بخونید)

شخص خودم را مثال می زنم:
    به تمامی بانکها اعم از خصوصی و دولتی، قرض الحسنه ها، موسسات مالی، سازمان توسعه صنایع و معادن، سازمان شهرکهای صنعتی و تمامی سازمانها و نهادهای ذی ربط و بی ربط سر زدم و جوابی که حلال مشکل من باشد را دریافت نکردم.

حالا شما بفرمایید چطوری میشه یک دستگاه را به تولید انبوه رساند وقتی امکاناتی برای سازنده وجود ندارد!

جهت اطلاع بنده 3 اختراع دارم، 5 تکنیک خاص در زمینه رباتک ارائه کردم، در دانشگاه تدریس کردم و ساعتها در انجمنها و موسسات مختلف به رایگان به جوانان این مملکت آموزش دادم و بیش از پنجاه درصد عمر نچندان با ارزش خودم را صرف صنعت این کشور کردم. (واقعیت این است که هیچ کدام از تلاشها و مهارتهای مذکور برای بانک ها دارای ارزش نیست تنها چیزی که بانک می بیند نرخ سود بازپرداخت است.)

بله دوست من، من و تو در زمانی پا به عرصه وجود نهادیم که دلالان ایرانی خدمات میلیاردی به شرکتهای چینی می نمایند به هر تقدیر در این چرخه خریدار ایرانی هم بی تقصیر نیست، چرا که خریدار هم مثله همه دیگران به فکر منافع خود و حفظ چند تومان بیشتر است. (در گذشته خود من هم از این قاعده خارج نبودم و از این بابت متأسفم.)

در آخر
    نظر هر کس چه موافق و چه مخالف برای من صمیمی است ولی
    ایرانی

جنس خوب بخر

یکبار بخر
    در مجالی که برایم باقیست، باز هم همراه شما مدرسه ای می سازم

که در آن همواره اول صبح به زبانی ساده، مهر تدریس کنند و بگویند خدا، خالق زیبایی و سراینده عشق، آفریننده ماست.

برای ما عزیزه

[ ]
    میزان امتیاز
    1
    Array

پیش فرض لینک کاتالوگ

نقل قول نوشته اصلی توسط ampoursha نمایش پست ها
    درود به خدمت دوست گرامی ام
    بله حتما این کار انجام خواهد شد، یکی از دلایل سفر قریب الوقوع ما نیز همین است.
    به امید خدا تا قبل از پایان سال جاری کاتلوگ کاملی (حدود یکصد صفحه) هم به صورت چاپی و هم به صورت الکترونیکی آماده خواهد شد.

علاوه بر کاتالوگ سی دی مالتی مدیابه همراه انواع فیلم های کار کرد دستگاه ها نیز فراهم خواهد شد.

از نظر گرامیتون هم صمیمانه قدر دانی می کنم. منتظر نظرات بعدی شما هم هستم.
    آمپورشای عزیز آیا کاتالوگ الان آماده شده.اگه هستش لطفا لینکشو قرار بدید

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

کلمات کلیدی این موضوع