ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18
    12
    برای ما عزیزه

سلام انشالله در این مدت مشکلتون حل شده و اگر نه مشکلتون رو واضح تر بیان کنید شاید بتوانم کمک کنم.
    0
    همراه

با سلام خدمت همه ی اساتید
    بنده یک دستگاه سی ان سی درست کردم هیچ مشکلی هم نداشتم تا وقتی که متوجه شدم نرم افزار مچ تری بردار های که برای یک کار هست مثلا یک طرح 3 بعدی رو تا آخر نمیره وهنوز به انتهای کار نرسیده بر میگرده
    در واقع بردار های کارم در قسمت نمایش گرافیکی هست کاملم هست اما این خط سبز رنگی که نشان گر حرکت دستگاه هست تا آخر مسیر نرفته برمیگرده و هردفه هم یک مقدار عقب تر یا یک مقدار جلو تر از انتهای قطعه کار بر میگرده نمیدونم مشکل چیه همه ی تنظیماتی که بلد بودم رو چک کردم دیگه داره دیونم میکنه ترو خدا هرکی میدونه قضیه چیه کمک کنه خدا خیرش بده
    5
    برای ما عزیزه

دوست عزیز
    از چه نوع موتوری استفاده کردی؟سروو یا استپ موتور؟
    چک کن ببین خود برنامه مچ تری هیچ پیغامی نمیده؟
    0
    همراه

نقل قول نوشته اصلی توسط tadayony نمایش پست ها
    دوست عزیز
    از چه نوع موتوری استفاده کردی؟سروو یا استپ موتور؟
    چک کن ببین خود برنامه مچ تری هیچ پیغامی نمیده؟
    دوست گرامی
    از سروو موتور استفاده کردم برد مچ تری رو هم خودم درست کردم از لحاظ برد و سخت افزار مکانیکی و الکترونیکی کاملا مطمئن هستم که هیچ مشکلی نداره چون اصلا ربطی به موتور و... نداره از داخل نرم افزار کم میره مثلا برش زدن یک خط صاف رو توسط محور x خود مچ تری نرم افزاری کم میره و به انتها نرسیده بر میگرده اما اگر سرعت دستگاه رو کم کنم دیگه این اتفاق نمیوفته چرا اینو میگم چون نمایش گر درایور موتور نشون میده که چنتا پالس میاد و میره اگر سخت افزاری بود تعداد پالس در انتها صفر نمیشد مثلا 100 پالس داده برا رفتن به سمت مثبت حالا 100 تا پالس میده برا برگشت. اصلا خود نمایشگر گرافیکی در مچ تری که حجم رو بصورت بردار های آبی نشون میده ومکان حرکت مته رو سبز میکنه این سبزه تا انتها نرفته بر میگرده و من نمیدونم چرا همه ی ورژن های مچ تری هم نصب کردم بازم همینه ترو به خدا اگر چیزی میدونین کمک کنیید
    با تشکر فراوان
    5
    برای ما عزیزه

دوست عزیز به نظر من سه تا کار باید انجام بدی:

-اول باید مطمئن بشی که محورات کالیبره هستن یا نه برای اینکار یه ویدیو تو قسمت آموزش نرم افزارها برای مچ تری کذاشتم بهتره ببینیhttp://forum.cnczone.ir/thread798.html#post2840

-موقع تول پس گرفتن فید ریت قلمتو خیلی بالا گرفتی.با فید ریت پایین همون جی کد رو بگیر و امتحان کن
    -
    -اگه بازم جواب نگرفتی سروو هات رو ریست کن و در مد پالس ازشون استفاده کن. در مدار سخت افزاری بردی که گذاشتی نباید در مسیر پالسشون خازن بکار رفته باشه.
    0
    همراه

نقل قول نوشته اصلی توسط tadayony نمایش پست ها
    دوست عزیز به نظر من سه تا کار باید انجام بدی:

-اول باید مطمئن بشی که محورات کالیبره هستن یا نه برای اینکار یه ویدیو تو قسمت آموزش نرم افزارها برای مچ تری کذاشتم بهتره ببینیhttp://forum.cnczone.ir/thread798.html#post2840

-موقع تول پس گرفتن فید ریت قلمتو خیلی بالا گرفتی.با فید ریت پایین همون جی کد رو بگیر و امتحان کن
    -
    -اگه بازم جواب نگرفتی سروو هات رو ریست کن و در مد پالس ازشون استفاده کن. در مدار سخت افزاری بردی که گذاشتی نباید در مسیر پالسشون خازن بکار رفته باشه.
    دوست محترم اول با تشکر از پیگیریتون دوم اینکه روی برد سر راه پالس مسلما هیچ خازنی نباید باشه و نیست اما بازم تکرار میکنم هیچ ربطی به سخت افزار من نداره من از این برد تا بحال فروختم و بقیه هیچ مشکلی با برد نداشتن
    حالا ی کاری کن شما مچ تری رو نصب کن روی سیستم xp دار که اصلا به هیچ دستگاهی متصل نیست از آرتکم یک جی کد 3D بگیر و فید ریت رو بزار روی 6000 میلیمتر بر دقیقه یا 100 میل بر ثانیه ببین چه اتفاقی میوفته لطفا به من بگو چی میشه
    بازم مچکرم
    2
    همراه

نقل قول نوشته اصلی توسط mebk1988 نمایش پست ها
    سلام
    اول تشکر میکنم از همه دوستانی که در کامل کردن این تاپیک به من کمک میکنن:roze:
    جناب ampoursha اموزش مچ3 به صورت فیلم اموزشی در سایت قرار دادند که بسیار اموزنده بود اما چون تنظیمات اولیه این نرم افزار (تنظیمات موتور و...) قرار داده نشده اکثر افراد از جمله من نتونستن دستگاهشونو راه اندازی کنن
    پس از همه دوستان مخصوصا جناب ampoursha خواهشمندم اگه امکانش هست همه ی تنظیماتی که احتیاج هست تا 1 موتور با مچ3 راه اندازی بشه توضیح دهند .اگه امکانش هست فیلم یا عکس قرار بدید خیلی بهتره
    پیشاپیش از پاسخ هاتون ممنونم

سلام
    می بخشید این فیلم آموزشی که می فرمائید کجاست بنده نتونستم پیداش کنم
    0
    همراه

پیش فرض تنظیمات mach3

با درود
    قبلا با برنامه mach3 کار میکردم ولی برنامه رو حذف کردم و الان دوباره نصبش کردم ولی یه مشکلی دارم اونم اینکه نمیتونم تنظیمات mach3 رو برای دستگاه پنج محور انجام بدم.لطفا راهنمایی کنید
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18