ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    18
    یار و یاور ماست

Question اضافه کردن اسپیندل

با سلام خدمت اساتید گرامی

بنده یک دستگاه cnc چوب 4 هد با فاصله ی اسپیندل 75 دارم،می خواستم بدونم امکان اضافه کردن 3 تا اسپیندل دیگر بعدها وجود دارد یا شرایط خاصی باید مهیا باشد(لطفا توضیحی در مورد شرایط لازم روهم بفرمائید.)
    با تشکر
    1,424
    مدیر کل سایت

بله همه چیز امکان پذیر است.
    ولی توجه داشته باشید که هرچقدر تعداد اسپیندلها بیشتر شود محدوده کار در محور ایکس کمتر خواهد شد.
    اگر هم بخواهید که طول محور را زیاد نمایید که باید کل استراکچر دستگاه را بهم بریزید که اگر یک دستگاه جدید بسازید مقرون به صرفه تر است.

در حالت کلی اگر میزان حرکت اسپیندلها هم برایتان مهم نباشد. باید برخی از قطعات رو تعویض نمایید که مهمترینشون افزایش توان اینورتر دستگاهتون است.
    در مجالی که برایم باقیست، باز هم همراه شما مدرسه ای می سازم

که در آن همواره اول صبح به زبانی ساده، مهر تدریس کنند و بگویند خدا، خالق زیبایی و سراینده عشق، آفریننده ماست.
    18
    یار و یاور ماست

نقل قول نوشته اصلی توسط ampoursha نمایش پست ها
    بله همه چیز امکان پذیر است.
    ولی توجه داشته باشید که هرچقدر تعداد اسپیندلها بیشتر شود محدوده کار در محور ایکس کمتر خواهد شد.
    اگر هم بخواهید که طول محور را زیاد نمایید که باید کل استراکچر دستگاه را بهم بریزید که اگر یک دستگاه جدید بسازید مقرون به صرفه تر است.

در حالت کلی اگر میزان حرکت اسپیندلها هم برایتان مهم نباشد. باید برخی از قطعات رو تعویض نمایید که مهمترینشون افزایش توان اینورتر دستگاهتون است.
    با تشکر
    اگر مشخصات اینورتر برای این کار و قیمتش رو هم اعلام بفرمائید خیلی ممنون میشم.
    1,424
    مدیر کل سایت

پیش فرض محاسبه کیلو وات اسپیندل

روال به این صورت است که به میزان مجموع کیلو وات اسپیندلها باید اینورتر قرار بدی.

یعنی اگر اسپیندلت 3 کیلو وات است اینورتر هم 3 کیلو وات تهیه گردد.

اما بهتر است که کیلو وات اینورتر بیشتر از اسپیندل انتخاب گردد، به همین خاطر من کیلو وات اسپیندل را ضربدر 1.2 می کنم و نزدیکترین کیلو وات موجود در لیست اینورتر ها را انتخاب می کنم.(مثلاً اگر محاسبه شما عدد 5 شد شما مجبورید 5.5 کیلو وات را تهیه نمایید چون 5 کیلو وات تولید نمی شود.)

و اما محاسبه برای دستگاه شما:

اگر دستگاه شما 7 اسپیندل داشته باشد و هر اسپیندل 3 کیلو وات باشند روال محاسبه به صورت زیر خواهد بود:
    کد:
    7*3*1.2=25.2

در نتیجه شما به اینورتر 25.2 کیلو وات نیاز دارید.
    در مجالی که برایم باقیست، باز هم همراه شما مدرسه ای می سازم

که در آن همواره اول صبح به زبانی ساده، مهر تدریس کنند و بگویند خدا، خالق زیبایی و سراینده عشق، آفریننده ماست.
    18
    یار و یاور ماست

نقل قول نوشته اصلی توسط ampoursha نمایش پست ها
    روال به این صورت است که به میزان مجموع کیلو وات اسپیندلها باید اینورتر قرار بدی.

یعنی اگر اسپیندلت 3 کیلو وات است اینورتر هم 3 کیلو وات تهیه گردد.

اما بهتر است که کیلو وات اینورتر بیشتر از اسپیندل انتخاب گردد، به همین خاطر من کیلو وات اسپیندل را ضربدر 1.2 می کنم و نزدیکترین کیلو وات موجود در لیست اینورتر ها را انتخاب می کنم.(مثلاً اگر محاسبه شما عدد 5 شد شما مجبورید 5.5 کیلو وات را تهیه نمایید چون 5 کیلو وات تولید نمی شود.)

و اما محاسبه برای دستگاه شما:

اگر دستگاه شما 7 اسپیندل داشته باشد و هر اسپیندل 3 کیلو وات باشند روال محاسبه به صورت زیر خواهد بود:
    کد:
    7*3*1.2=25.2

در نتیجه شما به اینورتر 25.2 کیلو وات نیاز دارید.

با سلام
    بنده دستگاهم دکلی که اسپیندل ها روی اون نصب شده کلا اهنی هست و می خوام اونها رو به المینیوم تبدیل کنم و اسپیندل ها رو هم روی پروفیل آلمینیومی سوار کنم و بعد 3 یا 4 اسپیندل به آن اضافه کنم آیا امکان دارد تخمین قیمتی به بنده بدهید؟(البته اگر امکان دارد مشخصات قطعاتی که باید تعویض شود رو هم بدید)
    اسپیندلها هم 4تا آرل
    4kw
    هستش و هر 2 تا یک انورتر دارند و درایور سرو هم 4 تاست که هرکدام
    1kw
    هستن.
    اینم عکس دستگاه:

08122013218.jpg
    0
    همراه

پیش فرض خرید اسپیندل موتور

سلام
    برای خرید اسپیندل و مشاوره من به این شرکت www.pinion.ir مراجعه کردم جوابگوی خوبی بودن و قیمتشون هم مقایسه کردم با جاهای دیگه مناسب بود

www.pinion.ir
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

کلمات کلیدی این موضوع