ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 30
    11
    برای ما عزیزه

پیش فرض قیمت cnc و برش روی mdf سایز 122*244

سلام
    من تو کار cncتازه کارم. میخوام بدونم قیسمت cnc و برش رو بر چه مبنایی محاسبه میکنین؟

کار من تقریبا سری کاریه (تکرار یک طرح )بر رویmdf
    سایز دستگاه من 122*244 می باشد

اگر mdf از خودم باشد قیمت چقدر؟
    اگه فقط cnc و برش انجام بدم قیمت چقدر؟ و بر چه مبنایی؟
    132
    یار و یاور ماست

با سلام - تو این دوره چیزی رو حساب نیست . قیمت بستگی داره به موقعیت شما تو منطقه ای که کار میکنید . به وجود رقبا ( همکارا )در دور ورتون . به انصاف شما و اهمیت قطعه ایی که برش میدهید و وقتی که برای این کار میذارید و ..... خلاصه باید ببینید که چقدر میتونید کاسبی کنید البته جانب انصاف را حتما رعایت کنید .پیشنهاد میکنم با دقیقه ایی 1500 تومان یا متری 1000 تومان شروع کنید .
    اگه مصالح از خود شما باشه قیمت مصالح رو از بازار سوال کنید با یک سود مناسب محاسبه کنید که هر متر مربع چقدر برای شما هزینه داره . موفق باشید .
    ویرایش توسط زرین چوب : 2014/12/28 در ساعت 22:42
    11
    برای ما عزیزه

من والا جنس ار خودمه و با اون حالت دارم دقیقه ای 1500 می زنم . با سرعت 1500 دور در دقیقه
    5
    همراه

با سلام
    همونطور که دوست عزیزمون گفتن،شما منطقه کاریی و موقعیت رقابتیتون تو قیمت دهی دخیله،
    البته تو کار خدمات باید دنبال شگردهایی باشید که تو هزینه ماشینکار و در وقتش صرفه جویی کنید تا واستون صرفه اقتصادی داشته باشه.
    در شرایط شما که کارتون تکرار و هزینه طراحی در بر نداره بهتره که متری کار حساب کنید و برای صرفه بیشتر سرعت ماشینکاریتون رو بالا ببرید.
    اما بنده مخالفم که به نسبت ارزش کار برای صاحب کار قیمت بدید،شما یک تعرفه ثابت داشته باشید.چون چند قیمتی بودن به اعتبار شغلیتون لطمه میزنه.
    برای محاسبه قیمت میتونید از تو سایت نرم افزار های کاربردی رو دانلود کنید،
    همینجا هم یه تشکر دوباره میکنم از مدیران بزرگوار سایت.
    20
    یار و یاور ماست

نقل قول نوشته اصلی توسط قادری نمایش پست ها
    با سلام
    همونطور که دوست عزیزمون گفتن،شما منطقه کاریی و موقعیت رقابتیتون تو قیمت دهی دخیله،
    البته تو کار خدمات باید دنبال شگردهایی باشید که تو هزینه ماشینکار و در وقتش صرفه جویی کنید تا واستون صرفه اقتصادی داشته باشه.
    در شرایط شما که کارتون تکرار و هزینه طراحی در بر نداره بهتره که متری کار حساب کنید و برای صرفه بیشتر سرعت ماشینکاریتون رو بالا ببرید.
    اما بنده مخالفم که به نسبت ارزش کار برای صاحب کار قیمت بدید،شما یک تعرفه ثابت داشته باشید.چون چند قیمتی بودن به اعتبار شغلیتون لطمه میزنه.
    برای محاسبه قیمت میتونید از تو سایت نرم افزار های کاربردی رو دانلود کنید،
    همینجا هم یه تشکر دوباره میکنم از مدیران بزرگوار سایت.
    سلام
    ممنون می شم اگه شگردهای کم کردن قیمت رو مفصل تر توضیح بدید؟
    11
    برای ما عزیزه

مرسی دوست عزیز.
    واوالا کاری ک من میخوام انجام بدم برای جلوگیری از اتلاف وقت یه اره برقی میخوام بگیرم و یکی رو برای برش استخدام کنم تا کار برشم با اره باشه تا وقتم برای برش هدر نره

راستی هزینه متری از کجا محاسبه میشه؟ ایا تو ارتکم طول انجام کار نمایان میشه؟ از کجا بفهمیم چند متر کار کردیم؟ هر متری چند محاسبه میشه؟
    ویرایش توسط lachin : 2014/10/22 در ساعت 18:44
    132
    یار و یاور ماست

نقل قول نوشته اصلی توسط lachin نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز.
    واوالا کاری ک من میخوام انجام بدم برای جلوگیری از اتلاف وقت یه اره برقی میخوام بگیرم و یکی رو برای برش استخدام کنم تا کار برشم با اره باشه تا وقتم برای برش هدر نره

راستی هزینه متری از کجا محاسبه میشه؟ ایا تو ارتکم طول انجام کار نمایان میشه؟ از کجا بفهمیم چند متر کار کردیم؟ هر متری چند محاسبه میشه؟
    با سلام - شما جمله ( دريافت اطلاعات زمان و طول محيط كار قبل از اجراي كار ) را در قسمت سرچ همین انجمن جستجو کنید شاید جوابتون رو پیدا کنید .
    ویرایش توسط زرین چوب : 2014/10/22 در ساعت 23:10
    5
    همراه

به نقل از استاد بزرگوار (درود)
    نکات زیادی در صرفه جویی میشه مطرح کرد که صرفه اقتصادی در بر داشته باشن،البته این شگردها چیزهای ابداعی هستن و از هر اپراتوریی به اپراتوریه بعدی فرق میکنه چون نوع نرم افزار کاربردی و نوع دستگاه سهیم در اونه.
    شما باید ببینید با توجه به حجم و تراکم خدماتتون به مشتری،باید ببینید کدوم فاکتور براتون مهمه:وقت یا هزینه؟
    5
    همراه

درود
    مثل اینکه بیشتر کار شما دوبعدیست،بنده پیشنهادم این است هزینه جهت خرید دورکن و دستگاه برش را در فرا گرفتن نرم افزاری سی ان سی صرف کنید.چون کار برش با دورکن هم دارای افت متریال است و هم وقت گیر بودن جهت چیدمان روی برگ کامل.و بلعکس کمترین افت برش و آسانی چیدمان بر روی سطح برگ زمانیست که با سی ان سی طراحی و اجرا گردد.ترجیحناً در کلاسهای آموزش نرم افزارهایی همچون آرت کم در مراکز معتبر شرکت کنید. و در مورد سوالاتتون
    شما میتونید از همین سایت نرم افزارهای لازم رو دانلود کنید.
    132
    یار و یاور ماست

باسلام
    در ادامه بحث در مورد صرفه اقتصادی که دوست عزیز فرمودند باید بگم خود من شگردی زدم که تونستم تو کارم پمپ وکیوم رو حذف کنم وکلی تو مصرف برق صرفه جویی کردم و اونهم استفاده از موج گیر و بکار بردن m - cod ها بود .لطفا این فیلم رو نگاه کنید .
    http://www.aparat.com/v/GZ4rX
    ویرایش توسط زرین چوب : 2014/10/24 در ساعت 17:57
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 30

کلمات کلیدی این موضوع