ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    0
    همراه

پیش فرض راهنمایی در مورد برنامه نویسی دستگاه cnc تراش و فرز

با سلام و احترام خدمت مدیر عزیز سایت و تمامی دوستان گلم ؛

لطفا منو در مورد سوالاتم راهنمایی کنید .

من فارغ التحصیل رشته مهندسی طراحی و نقشه کشی صنعتی هستم و در حال حاضر در کنار طراحی می خواهم در قسمتی از تولید هم فعالیت کنم و در حقیقت در جستجوی منابعی برای آموختن برنامه نویسی دستگاه CNC تراش و فرز هستم و از شما دوستان عزیز تقاضا دارم که اگر هرگونه رفرنسی در این مورد ( کتاب ، جزوه ، PDF ، کتالوگ و ... ) دارند به من معرفی کنند یا اگر براتون مقدور هست اگر به صورت فایل نمایشی ( PDF ، Word ) هست برای من ایمیل کنید .
    منابعی که من در پی آنها هستم :
    1- آموزش زبان برنامه نویسی CNC تراش و فرز ( G-code ها ، M-Code ها و ... ) به طور جامع.
    2- آموزش برنامه نویسی دستگاه CNC تراش ، به روش خطی به صورت کاملا حرفه ای و جامع .
    3- آموزش برنامه نویسی دستگاه CNC تراش ، به روش سایکلی به صورت کاملا حرفه ای و جامع و برای تمامی کنترلر ها و یا کنترلر های که بیشتر در ایران مورد استفاده قرار می گیرند ( زیمنس ، فانوک ، فیلیپس ، هایدین هاین ) .
    4- آموزش اپراتوری دستگاه های CNC تراش و فرز با کنترلر های ( زیمنس ، فانوک ، فیلیپس ، هایدین هاین ) .
    5- آموزش ابزار شناسی تراش و فرز .
    6- PDF کاتالوگ کنترلر های تراش و فرز ( زیمنس ، فانوک ، فیلیپس ، هایدین هاین ) از کجا می تونم تهیه کنم و یا از کدام سایت می تونم دانلود کنم .

ایمیل من : mohsenteimoury@gmail.com

با تشکر
    1,425
    مدیر کل سایت

عزیز اینهایی که گفتی خودش شد یه گوگل.
    اینجا هر کسی در حد توانش به سوالات ریز تر جواب می ده.
    بخشی از درخواستت رو اگر توی سایت بگردی پیدا می کنی.
    در مجالی که برایم باقیست، باز هم همراه شما مدرسه ای می سازم

که در آن همواره اول صبح به زبانی ساده، مهر تدریس کنند و بگویند خدا، خالق زیبایی و سراینده عشق، آفریننده ماست.
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

کلمات کلیدی این موضوع