نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: بازارکار

همراه
    [ ]
    میزان امتیاز
    0
    Array

پیش فرض بازارکار

با سلام
    من حدود یکسالی هست که دستگاه لیزر خریدم. و تازه تونستم اقساط اونو پاس کنم.
    به هر حال الان دستگاهی دار با ابعاد 90*130 اسمی (85*122 عملی) و میتونم باهاش کارهای متنوعی انجام بدم. و اینو بگم که به عنوان شغل دوم این دستگاه رو خریدم، شغل اصلی که دارم باوجود وفتی که ازم میگیره، درآمد خوبی نداره (البته اگه یکم بیشتر تحقیق کرده بودم شاید اصلا دستگاه نمیخریدم)

از همکارانی که تو این زمینه فعالیت دارند و مایل هستند ، میخوام که در مورد بازارکار دستگاه منو راهنمایی کنن. یعنی چجوری برای دستگاهم کار پیدا کنم.
    تو این یکساله کارهای مختلفی کردم( حک روی شیشه و آینه، ساخت آباژور، ست دستمال کاغذی و سطل، نابلو ال ای دی و...) منتها همشون موقتی و سفارشی بوده و هنوز نتونستم یه کارثابت یا یه مشتری که سفارش زیاد بهم بده پیدا کنم.

ینده اصفهان هستم و اگر کسی تمایل داشت حاضرم براشون کار بزنم، بشرطی که قیمتشون انصافی باشه.

اگه هم راهکاری مد نطرتون هست اعلام بفرمایید چون احتمالا افرادی مثل من باشن و راهنمایی شما مفید باشه.

با تشکر از مدیر محترم سایت:roze::roze::roze:

ومن الله توفیق

یار و یاور ماست

[ ]
    میزان امتیاز
    1
    Array

با سلام
    دوست عزیز شما اول از همه مثل هر کاری نیاز به تبلیغ داری؛اطلاع رسانی کنی نمونه کار داشته باشی تا مشتری بتونی جذب کنی
    طرف شما بیشتر موسسه ها/فرهنگ سراها/ادارات دولتی/مدارس و بعضا موسسات هم هستند
    بعضی تولیدی ها هستند که برای مصرف عام مردم (مثل دکور و تندیس و ...)نیاز به کارهای لیزر دارن
    بنظر بنده شما اول باید بدونی با دستگاهی که داری چه محصولی میتونی عرضه کنی بعد فکر بازارش باشی
    برای اینکار میتونی چندتا نمایشگاه بری و با نمونه کارها آشنا بشی

همراه
    [ ]
    میزان امتیاز
    0
    Array

سلام
    اول از بذل توجه شما بزگوار ممنونم.
    بنده خدمتتون عرض کردم که میتونم هرکاری گه تو این زمینه باشه انجام بدم(تعریف از خود نباشه بواسطه رشته تحصیلی که داشتم از لحاظ طراحی هیچ مشکلی ندارم)
    منتها منظورم بازار زود بازده هستش. الان دیگه حال و هوای شب عیده و باید کار رونق داشته باشه (مثلا!)
    عمده مشکل اینه که با این شرایط مشتری خاصی ندارم.
    تو بحث تیلیغات هم هم تراکت توزیع کردم هم تو اینترنت تیلیغات محدود داشتم.
    نمونه هم که فرمودید درست، از کارهام نمونه دارم منتها مثلا یه ست دستمال و سطل رو من میزنم ، ولی تو بازار انواع مختلف و بهترش هست. بالاخره قبل از من کس دیگه این کارو میکرده، الانم داره تولید انبوه میکنه و بازارشو پیدا کرده. اگه بخوام از کارش کپی کنم ، وجدانم نمیذاره. البته خیلی ها این کارو میکنن،(شایدم من اشتباه میکنم) نمونه کار منو یه بنده خدا برده بود به قول خودش به شریکس نشون بده، بعد که برگشته بود گقت نمیخوام!! پیگیر شدم دیدم برده پیش یه همکار دیگه ، اونم با قیمت مفت داره براش میزنه! درسته قیمت باید رقابتی باشه ول دقیقه ای 200 تومن میصرفه آیا؟!
    الان این پازل بناهای تاریخی که زیاد شده و تبلیغاتش تو اینترنت هم زیاده، اون موقع که درمورد دستگاه تحقیق میکردم دیدم دارن برج ایفل رو میزنن، بخودم گفتم چرا بااین دستگاه بجای برج ایفل عالی قاپو و سی و سه پل و ... نزنیم؟ رفتم دنبالش نقشه سه نمای عالی قاپو رو با هزار بدبختی و واسه ار میراث فرهنگی گرفتم ، داشتم تو اوتوکد برای برش با دستگاه از نو میکشیدمش (کار زمانبری هست) دیدم نمونه هاش تو بازار اومده، حدودا برچ 12 پارسال بود. اونا فقظ شرینک شده بود، بازم چای امیدواری بود ، نمونه خودمو زدم کلی ایراد تو مونتاژ داشت تا اونا رو برطرف کنم دیگه دیر شده بود. الان تو همین شهر اصفهان دارن تولید انبوه میکنن با کیفیت عالی، همراه با cd و یه دفترچه که توش راهنمای مونتاژ هستش و یه تاریخچه مختصر از اون بنا.البته هنوز فارسی هستش، اگه به زبان انگلیسی ،عربی،آلمانی و ... هم ترجمه بشه دیگه تموم!

حالا اگه ممکنه بازم منو راهنمایی بکنیدف مثلا درمورد نحوه تبلغات و اینکه مثلا روی چه موضوعی بیتر مانور بدم، شیوه تبلغاتم چجوری باشه، بنظرتون تو روزنامه آگهی کنم خوبه؟یا برم همینجور از یه نوع جنس(مثلا آباژور ) بزنم، ابتر کنم برا دقیقه 90 اسفند ماه؟ یا یه مغازه بزنم مستفیما محصول رو بفروشم؟ یا تو جمعه بازار و یکشنبه بازار و... برم غرفه بگیرم؟ میخوام بدونم کدوم یکی از این کارا زودتر و بهتر جواب میده

همراه
    [ ]
    میزان امتیاز
    0
    Array

اساتید منتظر راهنمایی های شما هستم

یار و یاور ماست

[ ]
    میزان امتیاز
    1
    Array

((
    اونم با قیمت مفت داره براش میزنه! درسته قیمت باید رقابتی باشه ول دقیقه ای 200 تومن میصرفه آیا؟!))
    سلام
    من فقط می تونم در مورد این حرفتون بگم که بله برای اون می صرفه چون حتما کار اصلیش همینه و بخاطر همینم که شده قیمتو خیلی میاره پایین تا مشتریش نپره و هم دستگاهش خاموش نباشه و در کنار اینکه دستگاش کار می کنه به کارای دیگش میرسه ولی چون شما کار اصلیت نیست و از دستگات در روز فقط چند ساعت کار می کشی حداقل توقع داری خرج کارگاهتو بده که اینجوری نمی شه دقیقا مثل خود من هستی!

یار و یاور ماست

[ ]
    میزان امتیاز
    1
    Array

داداش راحت ترین کار برا این فصل از سال کار روی سفره هفت سین با طرح بته جغه ودر امد زا ترین کار کار راحتر هم ساخت جعبه جواهرات برا طلا فروشی هاست اگه فرز سی ان سی داشتی کار خوبم ساخت سرویس خواب

همراه
    [ ]
    میزان امتیاز
    0
    Array

والا چی بگم. دونفریم و باهم دستگاه رو شریکی برداشتیم.
    وقت هم براش میذاریم. اما خداییش بازار کار تو اصفهان داغونه(به افهانی ها برنخوره). من خودم زمان دانشجویی تهران بودم، همون موقع با کار کنار درسم اندازه الان دستگاهم پول درمیاوردم. الانم دو تا از رفقای دانشگاهم اومدن تو همین کار، الحمدلله براشون خوب داشته. یکیشون سایت پازل های سه بعدی کتیبه رو زده (تبلیغ حساب نشه- نمونه عینی گتم)

الان دارم برآورد میکنم که اگه مثلا 10 میلیون بخوام برا همین کار سرمایه درگردش در نظر بگیرم، همه رو بدم برا مواد اولیه یا نه بدم تبلیغات
    چیزی که تا الان دستگیرم شده تیلغات خوب جواب میده، البته شیوه تبلیغات هم مهمه.

بازم ممنون

برای ما عزیزه

[ ]
    میزان امتیاز
    1
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط dkmos نمایش پست ها
    والا چی بگم. دونفریم و باهم دستگاه رو شریکی برداشتیم.
    وقت هم براش میذاریم. اما خداییش بازار کار تو اصفهان داغونه(به افهانی ها برنخوره). من خودم زمان دانشجویی تهران بودم، همون موقع با کار کنار درسم اندازه الان دستگاهم پول درمیاوردم. الانم دو تا از رفقای دانشگاهم اومدن تو همین کار، الحمدلله براشون خوب داشته. یکیشون سایت پازل های سه بعدی کتیبه رو زده (تبلیغ حساب نشه- نمونه عینی گتم)

الان دارم برآورد میکنم که اگه مثلا 10 میلیون بخوام برا همین کار سرمایه درگردش در نظر بگیرم، همه رو بدم برا مواد اولیه یا نه بدم تبلیغات
    چیزی که تا الان دستگیرم شده تیلغات خوب جواب میده، البته شیوه تبلیغات هم مهمه.

بازم ممنون
    سلام
    بابا من تازه بعد از چند ماه یه دستگاه لیزر ساختم دو هفته هست که تموم شده در مورد بازارش تحقیق کرده بودم ولی نه زیاد، اینجور که شما میگید یعنی تمام سرمایم و وقتم همه به باد رفته یعنی اینقدر بازار کار لیزر داغونه؟ تازه دوست عزیز شرایط من هم مثل شماست (شغل اصلیم چیز دیگه ای )
    ویرایش توسط Roohollah : 2015/01/25 در ساعت 22:35

همراه
    [ ]
    میزان امتیاز
    0
    Array

حالا به این شوری هم نیست؛ بالاخره یه کسانی هم دارن نون میخورن

مهم اینه که ببینی چیکار میتونی بزنی که بازار هم داشته باشه، و درکنارش سود خوبی هم بهت برسونه

همراه
    [ ]
    میزان امتیاز
    0
    Array

سلام .یکی مارم راهنمایی کنه آیا بازار کار لیزر برا برش تولیدی های لباس مناسبه یا نه ؟میشه ازش پول دراورد؟

کلمات کلیدی این موضوع