نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: کسی در مورد اسپری تاتو موقت چیزی میدونه؟

همراه
    [ ]
    میزان امتیاز
    0
    Array

پیش فرض کسی در مورد اسپری تاتو موقت چیزی میدونه؟

سلام، من چند وقته میخوام یه محصولی رو بخرم و از جهتی نگران سلامتی خودم و بچم هستم، عاخه الان یک تو راهی دارم که 2 ماهه باردارم. یکی از دوستانم دیروز عصر وقتی داشتیم خداحافظی میکردیم و برمیگشتیم به خونه یه پیج اینستاگرام بهم نشون داد که همین اسپری تاتو موقت رو میخریدند، خواهر شوهرم اتفاقا از یه پیج دیگه چند وقت پیش همین اسپری رو خریده بود ولی کیفیت مناسبی نداشت. جونم براتون بگه که این دوست خوشمل ما خیلی از اون اسپری که خریده بود راضی بود و اتفاقا ماندگاری مناسبی هم داشت.

تا وقتی که ما با هم بیرون بودیم، رفتیم کافه و خرید که همون کیفیت واقعنی ثابت موند، مساله ای که پیش میاد اینه که من میخوام بدونم که آیا این اسپری برای منی که حامله ام مشکلی داره؟؟ بنظرتون از این اسپری ها استفاده کنم تو این دوران حاملگی یا نه؟؟؟ من خودم خیلی علاقه مندم به زمینه ی تاتو، اما از اونجایی که هم چیز های خوبی در ارتباط با تاتو دائم و تاثیرش بر روی بچه ی تو شیکمم نشنیدم، نظرم اومد که با یه تاتو موقت شروع کنم.

اون فروشگاه اسپری تاتو موقتی که معرفی کرد بهم زهرا جونم آدرسش اینه https://tattoofast.ir ! بزارید آدرس اینستاگرامشون رو هم بهتون بدم، چون زهرا جون اصلا اول پیج اینستاگرامشون رو بهم معرفی کرد و شاید شمام با اون آشنا هستید و هیچ شناختی نسبت به سایتشون نداشته باشید، آدرس ص ایسنتاگرامشونم اینه http://instagram.com/tattoofast.ir ! دوستان اگه از این فروشگاه تجربه ای داشتید چه در سایتشون چه از پیج ایسنتاگرامشون، خوشحال میشم که بهم کمک کنید که یه خرید مطمانی داشته باشم(البته اگه کار به اونجاها برسه، چون حامله ام و اول میخوام بفهمم که برای بچه ی تو شکمم ضرری نداشته باشه)

خیلی ممنون میشم که بهم جواب بدید اگه تجربه ای در این زمینه داشتید

همراه
    [ ]
    میزان امتیاز
    0
    Array

یعنی هیشکی نتونست تو این انججمن به این بزرگی به من کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟