نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: استفاده از تسمه تایمینگ

یار و یاور ماست

[ ]
    میزان امتیاز
    1
    Array

پیش فرض استفاده از تسمه تایمینگ

سلام
    آیا می شود در دستگاه سی ان سی چوب از تسمه تایمینگ و چرخ شانه استفاده کرد چون معمولا زمانی از تسمه تایمینگ استفاده می شه که بال اسکرو باشه.

همراه
    [ ]
    میزان امتیاز
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط iranwork65 نمایش پست ها
    سلام
    آیا می شود در دستگاه سی ان سی چوب از تسمه تایمینگ و چرخ شانه استفاده کرد چون معمولا زمانی از تسمه تایمینگ استفاده می شه که بال اسکرو باشه.
    با سلام
    بله امکانش هست،در خیلی از دستگاهها هم استفاده میشود.(شاید خیلی از موارد از کوپل مستقیم هم بهتر باشد)

همراه
    [ ]
    میزان امتیاز
    0
    Array

پیش فرض روش استفاده از تسمه تایم در سی ان سی

من دانشجو هستم و برای پایان نامه ام به این مطلب بسیار نیازمندم.بسیار سپاسگذار خواهم بود اگر بتونید من رو راهنمایی کنید.هر مطلبی ولو هرچقدر کوچک می تونه من رو کمک کنه.هیچ مرجع دیگه ای هم وجود نداره که بتونم به اون مراجعه کنم.لطفاً در مورد تکنیک استفاده از تسمه تایم مخصوصاً بر روی بال اسکرو و شیوه حرکتی آن وحتی روش بکارگیری آن برای من توضیح دهید.بازهم بسیار بسیار ممنونم.
    ویرایش توسط namira : 2013/10/06 در ساعت 20:22

برای ما عزیزه

[ ]
    میزان امتیاز
    1
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط namira نمایش پست ها
    من دانشجو هستم و برای پایان نامه ام به این مطلب بسیار نیازمندم.بسیار سپاسگذار خواهم بود اگر بتونید من رو راهنمایی کنید.هر مطلبی ولو هرچقدر کوچک می تونه من رو کمک کنه.هیچ مرجع دیگه ای هم وجود نداره که بتونم به اون مراجعه کنم.لطفاً در مورد تکنیک استفاده از تسمه تایم مخصوصاً بر روی بال اسکرو و شیوه حرکتی آن وحتی روش بکارگیری آن برای من توضیح دهید.بازهم بسیار بسیار ممنونم.
    سلام . دوست عزیز منظورتون چیه ؟ تسمه تایم هم برای انتقال نیرو از موتور به بال اسکرو استفاده میشه هم برای ایجاد حرکت خطی (به جای بال اسکرو) در اکثر سی ان سی های لیزر از این مکانیزم استفاده شده. در سی ان سی های صنعتی چوب معمولا از بال اسکرو و یا دنده شانه ای استفاده میکنن(ممکنه برای انتقال نیرو از موتور به بال اسکرو از تسمه تایم استفاده شده باشه) اما اگه شما میخوای از تسمه به جای بال اسکرو استفاده کنی کاملا این امکان وجود داره و قبلا تست شده . اگه احتیاج داری بگو عکس بزارم .

همراه
    [ ]
    میزان امتیاز
    0
    Array

ممنون از پاسختون.
    منظورم روش استفاده
    برای انتقال نیرو از موتور به بال اسکرو است.
    یه تصویر هم توی همین سایت دیدم ولی متوجه نشدم به غیر از تسمه تایم و بال اسکرو به چه چیزهای دیگری نیاز داریم تا بتوانیم این سیستم را راه اندازی کنیم و همینطور در مورد ترتیب ساخت هم اگر اطلاعاتی به من بدید ممنون می شم.

طبق آدرسی که در سایت داده شده بود به کوچه
    ناظم الطباء
    رفتم. خیلی مغازه بود که چیزهای این مدلی رو می فروختند ولی از هر کدومشون که پرسیدم، جواب درستی به من ندادند.
    فکر می کنم بعضی هاشون اصلاً نمی دونند که سی ان سی هم وجود داره.

ممنون از وقتی که در اختیار من گذاشتید.

همراه
    [ ]
    میزان امتیاز
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط namira نمایش پست ها
    اگر منظورتون استفاده از تسمه تایم به این صورت هست که توی این عکس به وضوح نشون داده شده که روش اسمبل چی هست . به نظرم برای استپر موتور خیلی خوب هست چون حرکت ضربه ای موتور رو میگیره ولی برای سروموتور وصل کردن مستقیم دقیق تر و مقرون به صرفه تره

LC_Y_belt_pulley.jpg

همراه
    [ ]
    میزان امتیاز
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط iranwork65 نمایش پست ها
    سلام
    بله می شود . به این صورت :

router.jpg

مدیر انجمن

[ ]
    میزان امتیاز
    1
    Array

با استفاده ازاين نرم افزار مي توانيد سيستم انتقال حركت خود را با استفاده از تسمه تايم طراحي كنيد:
    مواردي را كه اين نرم افزار براي سيستم طراحي ميكند شامل:
    گشتاور
    سرعت
    اندازه پولي كوچك وبزرگ
    فاصله بين دو مركز پولي
    اندازه سفتي
    اندازه تسمه تايم ( ضخامت و طول)
    و.......

لينك دانلود: http://www.contitech.de/pages/produk...d/CS_Setup.exe
    تصاوير پيوست شده
    ویرایش توسط meyghani : 2014/06/10 در ساعت 15:33

کلمات کلیدی این موضوع