نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: مشکل با چیلر

همراه
    [ ]
    میزان امتیاز
    0
    Array

پیش فرض مشکل با چیلر

سلام خدمت دوستان گرامی
    بنده مدت دو ماه هست که با چیلر به مشکل برخورد کردم
    چیلر بنده 5000 هست و مدت 4 سال هیچگونه مشکلی باهاش نداشتم و به راحتی کار خنک کاری تیوب رو انجام میداد ولی مدت دو ماه هست که دما خیلی بالا میره و الارم میده و دستگاه استپ میشه
    لازم به ذکر هست که من هر دو هفته یک بار اب رو عوض میکنم و از اب یونیزه استفاده میکنم. قبلا با 90 درصد توان توی تابستون این اتفاق نمی افتاد ولی الان با 50 درصد توان دما بالا میره .البته مطابق سرویس سالانه چیلر رو باز کردم و تمیزکاری رو انجام دادم ولی بازم نشد که نشد . از دوستان خواهشمندم راهنمایی کنن ببینم چه بلایی سر چیلر اومده

مدیر کل سایت

[ ]
    میزان امتیاز
    10
    Array

شاید اصلا مشکل از چیلر نباشه. ممکنه الکترو سوییچ دستگاهت مشکل پیدا کرده باشه (همون قطعه تشخیص عبور آب به تیوب)
    در مجالی که برایم باقیست، باز هم همراه شما مدرسه ای می سازم

که در آن همواره اول صبح به زبانی ساده، مهر تدریس کنند و بگویند خدا، خالق زیبایی و سراینده عشق، آفریننده ماست.

همراه
    [ ]
    میزان امتیاز
    0
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط ampoursha نمایش پست ها
    شاید اصلا مشکل از چیلر نباشه. ممکنه الکترو سوییچ دستگاهت مشکل پیدا کرده باشه (همون قطعه تشخیص عبور آب به تیوب)
    سلام مرسی از پاسخ شما
    اون الکترو سوییچ قبلا یه بار خراب شده بود و من عوضش کردم
    البته اون فطعه در صورت خراب شدن پالس رو قطع میکنه
    مشکل من به طور واضح اینه که از زمانی که چیلر رو روشن میکنم دما رو 20 درجه هست . بعد که شروع به کار میکنم ظرف مدت 10 الی 15 دقیقه دما میرسه به 32 درجه و چیلر الارم میده.
    قبلا خیلی به ندرت دما به 32 میرسید حتی تو تابستون . ولی الان احساس میکنم چیلر قدرت خنک کنندگیش کم شده.
    با سپاس مجدد

همراه
    [ ]
    میزان امتیاز
    0
    Array

دوستان گرامی کسی راهکاری برای این مشکل نداره؟
    با سپاس مجدد

همراه
    [ ]
    میزان امتیاز
    0
    Array

سلام به تمامی دوستان
    بعد از حدود یک سال که از مطرح کردن مشکلم در اینجا گذشت و هیچگونه راهکاری ارایه نشد (از تاریخ پست اول مشخصه) با روش ازمون و خطا خودم دست به کار شدم و ایراد رو یافتم . ایراد هم چیزی نبود جز نشتی گاز و تخلیه 80 درصدی کمپرسور و البته یه کم هم گرفتگی رادیاتور که مهم نبود . متاسفانه توی شیراز هیچکس نتونست مشکل منو حل کنه و حتی نتونستن برام شارژش کنن و خلاصه توی این مدت چه خفت ها که کشیدیم و حتی تا مرز خرید چیلر نو هم رفتم . ایرادی که به 70 هزار تومن حل شد . اینو اینجا مطرح میکنم که اگر سایر دوستان هم این مشکلو داشتن منت سرویسکار و خدمات پس از فروش شرکت رو نکشن و مشکلشون رو حل کنن . ایراد کار به یه کپسول گاز به قیمت 40 تومن و یه شیلنگ شارژ و یه آمپر متر حل میشه .

برای ما عزیزه

[ ]
    میزان امتیاز
    1
    Array

در میان دیزل ژنراتورها با برندهای مختلف، دیزل ژنراتورهای ولوو دارای دور موتور و در نتیجه فرکانس خروجی ثابت تری هستند و تغییرات در آنها کمتر دیده می شود. این ویژگی ثبات در دیزل ژنراتورهایی که گاونر مکانیکی یا الکترومکانیکی دارند دیده نمی شود.